Śniadanie B & B i apartamenty w Cortona, Toskania z basenem | Il Sole del Sodo

Oferty specjalne 2017
BED & BREAKFAST CORTONA

Il Sole del Sodo to mały i wygodny pensjonat oferujący Bed & Breakfast w sześciu rozkosznych pokojach, gdzie mogą Państwo spędzić noc, odpocząć, zrelaksować się w otoczeniu toskańskiej wsi. Położony u stóp starożytnego miasta etruskiego Cortona – 2 km od centrum – il Sole del Sodo wzięło swoją nazwę od dzielnicy, w które znajduje się i od słońca, które swoim ciepłem ogrzewa go i rozświetla całymi dniami.

Miejsce wakacyjnego odpoczynku, zbasenem i pełnym kwiatów podwórkiem, Il Sole del Sodo jest doskonałym punktem wypadowym do poznania gór i okolic Cortony – od Valdichiana w Val D'Orcia, od Montalcino do Pienza, od Term po Kościoły ozdobione przepięknymi freskami, od Piero della Francesca, aż po pobliską Umbrię z jej wspaniałymi pejzażami.

Po powrocie mogą Państwo podziwiać zachód słońca z kieliszkiem wina i typowymi dla tego regionu potrawami. Il Sole del Sodo jest ukoronowaniem marzenia Claudii i jej trzech sióstr, którym udało się przekształcić stary dom w przyjemny pensjonat Bed & Breakfast, łącząc styl zainspirowany licznymi rodzinnymi podróżami z wystrojem toskańskiego domu.